Poznajmy się!

W dobie rosnącego ruchu drogowego i coraz bardziej restrykcyjnych przepisów dotyczących przewozu towarów, ważenie pojazdów stało się ważnym, a nawet niezbędnym, aspektem działalności firm transportowych. Właśnie dlatego nasza firma RAN-Sigma oferuje kompleksowe usługi w zakresie ważenia pojazdów. Dysponujemy nowoczesną wagą platformową o maksymalnym obciążeniu 60 ton, dzięki czemu możliwe jest również ważenie samochodów ciężarowych Wałbrzych. Waga posiada certyfikat i jest legalizowana, dzięki czemu zapewnia dokładne wyniki pomiaru.

Ważenie pojazdów Wałbrzych
Ważenie pojazdów Wałbrzych

Dlaczego warto z nami współpracować?

Przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu może skutkować nie tylko utratą kontroli nad pojazdem, ale także uszkodzeniem infrastruktury drogowej lub spowodowaniem poważnego wypadku. Ponadto, zgodnie z przepisami, pojazdy przewożące towary o masie powyżej 3,5 tony muszą być ważone w określonych punktach kontrolnych. Ważenie pojazdów Wałbrzych pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa na drodze, uniknąć kar za przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu, a także zaoszczędzić na paliwie i oponach.

Maksymalna kara za przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej to na ten moment nawet 15.000 zł. Nie ryzykuj! Odwiedź naszą firmę i ciesz się dokładnymi pomiarami.

Ważenie pojazdów Wałbrzych to nie wszystko!

Oczywiście skorzystanie z nowoczesnej wagi platformowej to nie jedyna możliwość w naszej firmie. Oferujemy także:

  • skup i odbiór oleju przepracowanego,
  • odbiór innych odpadów warsztatowych,
  • transport cysternami chemicznymi.

Zadzwoń lub napisz by dowiedzieć się więcej na temat naszych usług lub odwiedź nas osobiście.

Zapraszamy do współpracy z RAN-SIGMA Wałbrzych!

Wybierając RAN-SIGMA, wybierasz nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale również partnera, z którym wspólnie zadbasz o zdrowie naszej planety. Decydując się na współpracę, dołączysz do grona firm, które aktywnie przyczyniają się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Nasze usługi pomagają w odpowiedzialnym zarządzaniu odpadami, a przy okazji przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju planety i ekologii.

Zapewniamy, że współpraca z nami jest prosta, efektywna i przynosi wiele korzyści zarówno dla Twojego biznesu, jak i dla środowiska. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie w recykling odpadów ropopochodnych są wartością, którą warto rozwijać i szerzyć. Dołącz do nas już dziś i razem pracujmy na rzecz lepszego jutra! Zapraszamy do współpracy i kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

note icon
Otrzymaj darmową wycenę w 24 godziny po wypełnieniu tego formularza lub dzwoniąc pod numer telefonu: 74 840 21 91

    Formularz kontaktowy