Wybierz sprawdzoną firmę

Wałbrzych to miasto o rozwiniętej branży transportowej. Każdego dnia setki samochodów ciężarowych przejeżdża przez jego ulice. Aby zapewnić bezpieczeństwo na drodze, ważne jest, aby pojazdy te były ważone przed rozpoczęciem i zakończeniem trasy. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie ważenia pojazdów. Nasza nowoczesna, platformowa waga do ważenia pojazdów Wałbrzych, o maksymalnym obciążeniu 60 ton, zapewnia dokładne wyniki pomiaru.

Waga do ważenia pojazdów Wałbrzych
Waga do ważenia pojazdów Wałbrzych

Zadbaj o bezpieczeństwo

Przekroczenie dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu może skutkować nie tylko karą, ale także utratą kontroli nad pojazdem, uszkodzeniem infrastruktury drogowej lub spowodowaniem poważnego wypadku. Dlatego nie warto ryzykować. Zapewniamy:

  • nowoczesny i dokładny system pomiaru,
  • bezobsługowość wagi – nasza waga pozwala na samodzielne ważenie pojazdów przez klientów,
  • elektroniczny raport ważenia,
  • dostępność 24h – u nas ważenie pojazdów o każdej porze dnia i nocy.

Waga do ważenia pojazdów Wałbrzych to nie wszystko!

Oczywiście ważenie pojazdów Wałbrzych to nie jedyna możliwość w naszej firmie. Oferujemy także:

  • skup i odbiór oleju przepracowanego,
  • odbiór innych odpadów warsztatowych,
  • transport cysternami chemicznymi.

Zadzwoń lub napisz by dowiedzieć się więcej na temat naszych usług lub odwiedź nas osobiście.

Zapraszamy do współpracy z RAN-SIGMA Wałbrzych!

Wybierając RAN-SIGMA, wybierasz nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale również partnera, z którym wspólnie zadbasz o zdrowie naszej planety. Decydując się na współpracę, dołączysz do grona firm, które aktywnie przyczyniają się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Nasze usługi pomagają w odpowiedzialnym zarządzaniu odpadami, a przy okazji przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju planety i ekologii.

Zapewniamy, że współpraca z nami jest prosta, efektywna i przynosi wiele korzyści zarówno dla Twojego biznesu, jak i dla środowiska. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie w recykling odpadów ropopochodnych są wartością, którą warto rozwijać i szerzyć. Dołącz do nas już dziś i razem pracujmy na rzecz lepszego jutra! Zapraszamy do współpracy i kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

note icon
Otrzymaj darmową wycenę w 24 godziny po wypełnieniu tego formularza lub dzwoniąc pod numer telefonu: 74 840 21 91

    Formularz kontaktowy