Poznajmy się!

Oferujemy kompleksowe usługi odbioru odpadów, w tym oleju zużytego. Pierwiastki wchodzące w skład olejów przepracowanych reagują między sobą tworząc często niebezpieczne dla środowiska i człowieka związki. Niewłaściwie składowany zużyty olej stwarza poważne zagrożenie dla ekosystemu i zdrowia publicznego. Jego nieplanowany wyciek może prowadzić do skażenia wód gruntowych, gleby i atmosfery, co stanowi istotne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt. W naszej ofercie znajdą Państwo skup oleju przepracowanego w Polkowicach. Posiadamy spore doświadczenie w branży recyklingu i wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który umożliwia bezpieczne i wydajne przetwarzanie zużytego oleju. Usługi realizujemy na terenie Polkowic, Kamiennej Góry, Brzegu, Bolesławca, Wałbrzycha, Legnicy i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu!

Skup oleju przepracowanego Polkowice
Skup oleju przepracowanego Polkowice

Skontaktuj się z nami!

Nasza firma cechuje się wysokim standardem obsługi i konkurencyjnymi cenami. Dodatkowo zapewniamy wsparcie w uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych. Nasze usługi są skierowane do szerokiego grona klientów, w tym gospodarstw rolnych i ogrodniczych, zakładów produkcyjnych, gmin, instytucji publicznych, hurtowni, centr logistycznych, składów budowlanych oraz osób prywatnych.

Skup oleju przepracowanego Polkowice – co jeszcze w naszej ofercie?

Oferujemy skup, a także odbiór oleju przepracowanego w Polkowice i wielu innych miejscowościach. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz szczególną troskę o wszystkie aspekty bezpieczeństwa. Oferujemy także: 

  • odbiór odpadów warsztatowych,
  • transport cysternami chemicznymi,
  • usługi transportowe towarów płynnych,
  • ważenie aut ciężarowych,
  • obsługę BDO za klienta.

Wybierz naszą firmę i dołącz do zadowolonych klientów, którzy korzystają z naszych usług.

Zapraszamy do współpracy z RAN-SIGMA Wałbrzych!

Wybierając RAN-SIGMA, wybierasz nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale również partnera, z którym wspólnie zadbasz o zdrowie naszej planety. Decydując się na współpracę, dołączysz do grona firm, które aktywnie przyczyniają się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Nasze usługi pomagają w odpowiedzialnym zarządzaniu odpadami, a przy okazji przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju planety i ekologii.

Zapewniamy, że współpraca z nami jest prosta, efektywna i przynosi wiele korzyści zarówno dla Twojego biznesu, jak i dla środowiska. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie w recykling odpadów ropopochodnych są wartością, którą warto rozwijać i szerzyć. Dołącz do nas już dziś i razem pracujmy na rzecz lepszego jutra! Zapraszamy do współpracy i kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

note icon
Otrzymaj darmową wycenę w 24 godziny po wypełnieniu tego formularza lub dzwoniąc pod numer telefonu: 74 840 21 91

    Formularz kontaktowy