Poznajmy się!

Odbiór odpadów, takich jak olej przepracowany, to nasza specjalność. Nasze usługi cechuje najwyższy standard oraz atrakcyjna cena. Co więcej, zapewniamy kompleksowe wsparcie, pomagając naszym klientom w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i decyzji administracyjnych. Z nami odbiór zużytego oleju i innych odpadów jest szybki i łatwy. Nasi klienci to gospodarstwa rolne i ogrodnicze, zakłady produkcyjne, gminy i instytucje publiczne, hurtownie i centra logistyczne, składy budowlane oraz osoby prywatne.

Skup oleju przepracowanego Jelenia Góra
Skup oleju przepracowanego Jelenia Góra

Co jeszcze w naszej ofercie?

Oferujemy skup, a także odbiór oleju przepracowanego w Jeleniej Górze i wielu innych miejscowościach. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz szczególną troskę o wszystkie aspekty bezpieczeństwa. Oferujemy także:

  • odbiór odpadów warsztatowych,
  • transport cysternami chemicznymi,
  • usługi transportowe towarów płynnych,
  • ważenie aut ciężarowych,
  • obsługę BDO za klienta.

Zdecyduj się na współprace z naszą firmą i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Skup oleju przepracowanego Jelenia Góra – zapraszamy!

Niewłaściwie utylizowany zużyty olej może być znacznym ryzykiem dla środowiska naturalnego oraz zdrowia publicznego. Jego niekontrolowany wyciek może powodować zanieczyszczenie wód gruntowych, gleby i atmosfery, stanowiąc istotne zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt. W ofercie naszej firmy skup oleju przepracowanego Jelenia Góra. Posiadamy wieloletnią praktykę w sektorze recyklingu i korzystamy z zaawansowanego sprzętu, który umożliwia bezpieczne i wydajne przetwarzanie zużytego oleju. Usługi realizujemy na terenie Jeleniej Góry, Chełma, Brzegu, Bolesławca, Wałbrzycha, Legnicy i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do współpracy z RAN-SIGMA Wałbrzych!

Wybierając RAN-SIGMA, wybierasz nie tylko profesjonalizm i doświadczenie, ale również partnera, z którym wspólnie zadbasz o zdrowie naszej planety. Decydując się na współpracę, dołączysz do grona firm, które aktywnie przyczyniają się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Nasze usługi pomagają w odpowiedzialnym zarządzaniu odpadami, a przy okazji przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju planety i ekologii.

Zapewniamy, że współpraca z nami jest prosta, efektywna i przynosi wiele korzyści zarówno dla Twojego biznesu, jak i dla środowiska. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie w recykling odpadów ropopochodnych są wartością, którą warto rozwijać i szerzyć. Dołącz do nas już dziś i razem pracujmy na rzecz lepszego jutra! Zapraszamy do współpracy i kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

note icon
Otrzymaj darmową wycenę w 24 godziny po wypełnieniu tego formularza lub dzwoniąc pod numer telefonu: 74 840 21 91

    Formularz kontaktowy